تبلیغات
دانشجویان مهندسی برق ورودی 87 - ظرفیت پذیرش دوره كارشناسی ارشد به تفكیك دوره‌های مختلف/زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان

معاون سازمان سنجش با اعلام ظرفیت قطعی آزمون كارشناسی ارشد،‌ از اعلام نتایج نهایی این آزمون تا سیزدهم شهریور ماه خبر داد. 
سید جلال طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان اینكه ظرفیت دوره كارشناسی ارشد حدود 83 هزار و 469 نفر در نظر گرفته شده است، اظهار كرد: البته این میزان ظرفیت اضافه خواهد شد، چرا كه استعداد درخشان نیز به آن افزوده خواهد شد. 
وی با اشاره به ظرفیت پذیرش دوره كارشناسی ارشد به تفكیك دوره‌های مختلف، گفت: در این دوره از آزمون، در دوره روزانه 36 هزار و 2 نفر، شبانه 15 هزار و 848 نفر، نیمه حضوری 821 نفر و پیام‌نور 8 هزار و 189 نفر پذیرفته می‌شوند. 
معاون سازمان سنجش افزود: همچنین در دانشگاه های غیرانتفاعی شش هزار و 833 نفر، مجازی 11 هزار و 30 نفر و بین‌الملل 4 هزار و 746 نفر پذیرفته می‌شوند. 
طباطبایی با اشاره به ظرفیت پذیرش دانشجو در گروه‌های آزمایشی مختلف، تصریح كرد: در گروه آزمایشی علوم انسانی 37 هزار و 15 نفر، علوم پایه 16 هزار و 251 نفر، فنی و مهندسی 20 هزار و 437 نفر، كشاورزی 6 هزار و 689 نفر پذیرفته می‌شوند. 
وی با بیان اینكه بیشترین ظرفیت پذیرش در گروه علوم انسانی و كمترین در گروه دامپزشكی است، اظهار كرد: در گروه آزمایشی هنر 2 هزار و 906 نفر و در گروه آزمایشی دامپزشكی 171 نفر در این دوره از آزمون كارشناسی ارشد پذیرفته خواهند شد. 
معاون سازمان سنجش در خصوص زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون كارشناسی ارشد، گفت: ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان از 18 تا 20 شهریور در دانشگاه‌های پذیرفته شده انجام خواهد شد، ولی با این وجود در صورتی كه زمان ثبت‌نام در دانشگاهی تغییر كند، از طریق سایت دانشگاه مربوطه به اطلاع داوطلبان می‌رسد.
منبع:www.bargharshad.ir


ارسال توسط محمدامین حسین نژاد
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin